كاغذ ,می‌شود ,نرم‌افزار ,چاپگر

در دنیای دیجیتال امروزی هرچند تلاش كنیم و به سمت استفاده از ابزارهای الكترونیك و روش‌های جایگزین در مصرف كاغذ برویم، باز هم یكی از مهم‌ترین نیازهای كاربران استفاده از كاغذ و نیز چاپ روی آن است!

چاپ روی كاغذ از متداول‌ترین كارهایی است كه توسط بسیاری از كاربران خانگی و اداری توسط چاپگرهای كوچك و بزرگ انجام می‌شود و در موارد بسیاری به‌دلیل بروز مشكلاتی جزئی، به چاپ مجدد منجر می‌شود. اگر تعداد چاپ‌های مجددی را كه به ‌این دلایل در سراسر دنیا تكرار می‌شود شمارش كنیم، به عدد بسیار بزرگی خواهیم رسید كه نشان‌‌دهنده میزان وقت اتلاف شده توسط كاربران، تونرهای چاپگر هدر شده و كاغذهایی است كه بیهوده باطل شده ‌است و در نهایت نیز درختانی كه بی‌دلیل قطع می‌شوند و با اشتباهاتی بسیار كوچك، محیط‌زیست پیرامونمان تخریب می‌شود.

چاپ شده‌اش را ببینید، اما چاپ نكنید

اولین چاپگر

نرم‌افزار قدرتمند PriPrinter ابزاری مناسب و ایده‌آل برای چاپ انواع تصاویر، كتاب، پوستر در حالت‌های مختلف اعم از چاپ دوطرفه، چاپ با بزرگنمایی و كوچك‌نمایی و... است. نرم‌افزار فوق همچون یك چاپگر مجازی و یك پیش‌نمایش‌دهنده از اطلاعات چاپی است كه شما را قادر می‌سازد بزرگ‌ترین و پیچیده‌ترین كارهای چاپی را براحتی و بدون خطا ‌انجام دهید. به ‌كمك این نرم‌افزار می‌توانید چند صفحه را در یك صفحه قرار دهید، یا حتی پیش از عملیات چاپ، صفحات خالی را از میان صفحات خود حذف كرده و به اصلاح اشكالات تایپی نیز بپردازید.

منبع اصلی مطلب : آموزش شبکه
برچسب ها : كاغذ ,می‌شود ,نرم‌افزار ,چاپگر
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : چرا كاغذ و تونر را هدر می‌دهید؟