تلگرام ,کرده ,شرایط ,استفاده کرده ,برنامه استفاده ,پایه قابلیت ,قابلیت هایش ,ادامه فعالیت ,میلیون کاربر ایرانی ,بیست میلیون کاربر
تلگرام در ایران شرایط خوبی ندارد. بیست میلیون کاربر ایرانی به طور مداوم از این برنامه استفاده کرده و تجارت های بسیاری بر پایه قابلیت هایش شکل گرفته اند.
 

مجله روشن - شهریار نوبهار: تلگرام در ایران شرایط خوبی ندارد. بیست میلیون کاربر ایرانی به طور مداوم از این برنامه استفاده کرده و تجارت های بسیاری بر پایه قابلیت هایش شکل گرفته اند. با این حال به نظر می رسد برای برخی مسوولان این آمار و ارقام میلیونی هیچ اهمیتی نداشته و تا مسدودسازی نهایی، دست از تلاش برنخواهندداشت.

محمود واعظی، وزیر ارتباطات، هم در حاشیه رونمایی از نسخه پنجم موتور جست و جوی پارسی جو گفت: «اگر کانال های غیراخلاقی تلگرام بسته نشده باشد ممکن است خود ما به عنوان دولت نگذاریم که این شبکه در ایران ادامه فعالیت دهد.» فشارها به تلگرام و وزارت ارتباطات افزایش پیدا کرده و شرایط ادامه فعالیت این اپلیکیشن در کشورمان مبهم تر از همیشه شده است.

منبع اصلی مطلب : آموزش شبکه
برچسب ها : تلگرام ,کرده ,شرایط ,استفاده کرده ,برنامه استفاده ,پایه قابلیت ,قابلیت هایش ,ادامه فعالیت ,میلیون کاربر ایرانی ,بیست میلیون کاربر
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : پس از تلگرام قرار است به کجا برویم؟